Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Krótka

Krótka, Wielogóra, mazowieckie

  • 288 585 zł
  • 1 749 m²
  • 165 zł/m²

Zdjęcie

Max Prime

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Krótka

Krótka, Wielogóra, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

288 585 zł

1 749 m²

165 zł/m²

Działka budowlana, ul. Krótka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

288 585 zł 1 749 m² 165 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 288 585 zł (165 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 749 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-7/17717/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Świetna działka przy siódemce Wielogóra (ul. Krótka) 1 749 m²
Idealna pod dom jednorodzinny z szybkim dojazdem do Radomia i trasą S7.
Przedstawiamy wyjątkową, niestandardową działkę o powierzchni 1 749 m² położoną w Wielogórze (ul. Krótka) lokalizacja łącząca spokój podmiejskiej zabudowy z wygodnym dojazdem do miasta i tras szybkiego ruchu. (...)

Agent

Max Prime

794 975...

794 975 962

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Max Prime

794 975...

794 975 962

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej